Nasze formu z GWSH

Nasze formu z GWSH


#16 2009-12-07 08:37:01

sebaaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Impreza

joł joł ludki

Ja tam nie znam żadnych klubow pubów ani nic podobnego ale z miłą checia bym sie wybral gdzieś posiedzieć wiec fajnie by było jak by ktoś napisał zdecydowanie gdzie się umawiamy bo przecież i tak jest to każdemu obojetnie(wnioskuje po waszych wypowiedziach). A jeśli będzie dupiato to zawsze można przenieść impreze w inne miejsce (aula w szkole). I może najlepiej jeśli to miejsce wybiorą nasze grupowe kobietki bo my sie przecież tam dopasujemy...

Aha Krzysiu a kolezance Ewe... to tam za bardzo nie wierz w te obietnice tańców a dlaczego to na osobności Ci wytłumacze.... A Ewelinka pewno wie o czym mówie...

Offline

 

#17 2009-12-07 15:49:41

ewelina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Impreza

Drogi Sebastianie jeżeli Krzysiu będzie chciał coś o mnie wiedzieć to myśle, że przyjdzie mnie o to zapytać, bo tak się składa, że ja adwokata nie potrzebuję bez obrazy...


takie małe sprostowanie...

Offline

 

#18 2009-12-07 21:21:45

toriii89

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Impreza

Seba z tobą też zatańcze   Pogadamy o tym jak sie spotkamy, wstepnie jest ustalone ze impra bedzie w warce  w bytomiu wiec luz

Offline

 

#19 2009-12-07 22:29:43

Tuptus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Impreza

Wow, czy ja juz tu widze rywalizację samczą :] :] czy mi sie wydaje? :] Z tego co pamiętam ustaliliśmy na początek Warke w Bytomiu. Kwestia jest tylko taka, ze trza się wziąść do kupy i zadeklarowac jak najszybciej ile nas w końcu będzie [oprócz ludzi z listy] bo trzeba zająć stoliki. W trakcie spotkania okaże się czy jeszcze dalej gdzieś potem pójdziemy. Na pewno w trakcie się rozkręci i coś wymyślimy ale najważniejsze ustalic szczegóły na początek. Do zobaczenia wiec w sobotę :] pozdrowionka Karina

Offline

 

#20 2009-12-08 12:21:34

sebaaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Impreza

No proszę bardzo Ewelinoooooooo ładnie to napisałaś lecz ja nie mam ochoty byc twoim adwokatemmmmmmmmm tylko mialem ochote sobie pożartować i napisać coś głupiego... wiec niech już Cię to tak nie boli ino weź i Łochodnij Dziocha...! Wiem Krzysiu że razem zatańczymy i pogadamy i ... reszte ustalimy na miejscu...!


PS: Karinko a to raczej nie rywalizjacja bo nie mamy o co rywalizować ... prawda Krzysiu...??

Pozdrowienia na tych urażonych i nieurażonych

Offline

 

#21 2009-12-08 22:18:38

Tuptus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Impreza

Macie czy nie macie wasza sprawa ale jakies walki w kiślu będą na bank :] :].. .. ciekawie sie zapowiada

Offline

 

#22 2009-12-09 07:28:58

sebaaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Impreza

No tak pewnie będą juz nam proponowali tzn mi i Tobie ale jak to inni skomentowali razem źle będziemy się komponować w kiślu... więc może wybierzemy inną pare kiślowych wojowników... Karina a wogóle to mam nadzieje że Twoje 80% z listy zmieni się na rzeczywiste 100% i sie pojawisz ...??

Offline

 

#23 2009-12-09 09:37:46

toriii89

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Impreza

Seba zatańczymy wszyscy tam i bedzie gites a laski niech patrzą jak to sie robi a potem się dołączą.

Teraz infomacje wstępne. Bylem wczoraj - 08.12.2009r w warce zrobić rezerwacje, ale niestety laska która siedziała za barem powiedziała mi że od 3 miesiecy już tam rezerwacji nie robią bo im sie to nie opłaca, gdyż nie zdołają upilonować zarezerwowanych stolików. Chciałem dać w łape nawet ale tez sie nie zgodziła Druga sprawa tam bedzie w sobote karaoke organizowane. My i tak mamy siedziec na dole i podobno jak przyjdziemy tam o 17 to bedą jeszcze wolne miejsca na dole i bedzie mozna stoliki polaczyc bez problemu.  Jedyny problem jest tylko taki czy na pewno bedą wolne a ona, że gwarancji mi na to nie daje. Bylem także w Forte w bytomiu na dworcowej - to jest knajpa mojego kuzyna, tylko że on chce  150 zl za rezerwacje na 15 osob bo tyle nas okolo bedzie. Wiec teraz nie wiem. Ja myśle że jak bedziemy w tej Warce po tej 17 i bedzimey mieć szzceście to miejsce bedzie. Dlatego proponuje się spotkać o 17 na głównym rynku w Bytomiu przy tej fontannie ( tam jest teraz postawiona duża choinka )  Ale każy chyba kojarzy gdzie. Tam bedzię zbiórka i z tamtąd pójdziemy do Warki wszyscy. jeśli ktoś nie dotrze na czas to dotrze tam sam albo napisze sms-a d mnie lub do kogoś z grupy i my wyjdziemy na rynek żeby tą osobe znaleźć. Oczywiście jeśli będzie taka potrzeba. Podaje także pełny Adres gdzie wogole lokal sie znajduje i link do mapy który pokazuje Warke :

Piwiarnia Warki - Pub
Gdzie:
ul. Jainty 24
41-902 Bytom

http://www.sybil.pl/event/full-details/id/4387    - na stronie nalezy kliknąć na mapę dojazdu

Informacje te  będą także przesyłąne na maila i sms-em. Po otrzymaniu takiej wiadomości należy mi potiwerdzić to ze bedziecie na spotkaniu.

Pozdrawiam

Krzysiek

Offline

 

#24 2009-12-09 14:52:48

sebaaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Impreza

No i wszystko jasne ja jestem chetny i będę napewno a jak będzie to zobaczymy. A co do tanców to spoko loko tanczyc tez umie jakies kankany polonezy samby itp... wieć im pokażemy Krzysiu jak to sie robi do zobaczonka....

Offline

 

#25 2009-12-12 12:45:12

toriii89

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Impreza

Impreza bedzie prawdopodobnie odwołana z ok 15 osob potwierdzilo mi przyjscie 4 wiec chujnia.  Jest juz prawie 13 wiec nie wiem jak to widzicie ludzie Ja chodze, załatwiam knajpe i wogole chce to jakoś zorganizować ale widze ze sie nie da....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiafun.pun.pl www.ogamesas.pun.pl www.combinestheworld.pun.pl www.aghzodmielec.pun.pl www.wrestingpbf.pun.pl