Nasze formu z GWSH

Nasze formu z GWSH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-11-28 12:35:59

toriii89

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 11
Punktów :   

Impreza

Tak jak Robert wspomniał o imprezie tak i ja rozpoczynam ten temat:P

Proponuje zrobic impre tak jak wcześniej ustalaliśmy z grupą ( jej mniejszą częscią)  12, lub 13 grudnia. Zresztą mi to w sumie obojętne. Ja sale moge załatwić pytałem już nawet o cene 300zł sala w Fiagro w Radzionkowie plus DJ ( moj kumpel chetnie dla nas moze zagac) mi to i takl w sumie obojętnie, może nawet leciec muza z radia i bedzie ok

Oczywiście to są tylko propozycje.

Logiczne jest to żeby sie dobrze zabawić troche wypić i poznać nowe koleżanki

Czekam na wasze posty moze macie jakieś inne propozycje

P.S To jest wątek tylko dotyczcy impry jeśli chcesz pogadać o szkole, notatkach, nauczycielach, godzianach zajęć, seksie, dragach, kobietach, religi i itp. Rozpocznij nowy wątek

Pozdrawiam

Krzysiek Klyta

Offline

 

#2 2009-11-29 10:46:22

dancia86

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Impreza

Ja jestem za, za, za, za i jeszcze raz za

Offline

 

#3 2009-11-29 13:07:52

RobertO

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Impreza

Może zamiast wynajmować salę to „wyskoczymy” do jakiegoś klubu / lokalu ?
Ktoś zna ciekawe miejsce gdzieś w tu w okolicy, gdzie można usiąść, pogadać, czegoś się napić i posłuchać spokojnej (w miarę) muzyki ?
Później zawsze możemy gdzieś wyskoczyć dalej

Offline

 

#4 2009-11-29 20:45:32

alu.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Impreza

Wg mnie to na pierwsza impreze integracyjna ^^, fajnie by bylo jednak posiedziec w malym, wlasnym i ciasnym gronie ;P Tak, zebysmy byli przede wszystkim razem i bawili sie razem. W klubie lub lokalu zazwyczaj konczy sie to tak, ze kiedy grupa jest duza, to dzieli sie na kilka stolikow i potem mzoe byc roznie Takze ja sie sklaniam ku sali, a potem jak najbardziej kluby itd.
Tylko niech sie ktos jeszcze wypowieee ;P
Aha, Krzysiek zapomnial dodac, ze mozna na tym forum rozmawiac rowniez o mezczyznach ;D
Aldona

Offline

 

#5 2009-11-29 22:12:43

toriii89

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Impreza

Widze, żę temat jest rozchwytywany przez wszystkich na maxa...
Robet spoko może być, mi to jest obojętne jak już mówiłęm. No wiec nie wiem, to podajcie jakieś propozycje jesli chodzi o knajpy. Obojetne czy to bedzie na TG, Bytomiu, czy też Katowicach.... W sumie słyszałem o Invinity własnie w Piekarach Śl. . Nigdy tam nie byłem ale podobno jest nieźle. Wiec nie wiem równie dobrze może to być inny pub.
Lub tak jak słodka Aldona tez wspomniałą, sala wtedy, bedzimey bardziej zintegrowani
Aha I jeszcze jedno

Aldona jeśli chcesz porozmawiać o mężczyznach.... nie ma sprawy ja ci wszytsko o nich powiem... od a do z a nawet i więcej Ale to nie tu na forum tylko lepiej sie spotkać Ale to już inny temat:)

Pozdr.

Krzysiek

Offline

 

#6 2009-11-30 09:53:43

pati810

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: Impreza

Ja też jestem za spotkaniem:) Dla mnie to bez różnicy gdzie będziemy mieć , jest mi to obojętne tylko żeby się spotkać i zintegrować No właśnie Krzysiu o facetach też sobie możemy porozmawiać a nie tylko Wy o kobietach Pozdro;)

Pati

Ostatnio edytowany przez pati810 (2009-11-30 09:54:16)

Offline

 

#7 2009-11-30 12:46:16

alu.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Impreza

Biorac pod uwage, ze malo sie nas tu wypowiada, śmiem twierdzic , ze nie uda nam sie zpiac dupek i ustalic kwestii sali, jedzenia, DJa, bla bla ;P (no, chyba, ze impreza w 5.. jazdaaa ).
Chyba dobrze bedzie jednak podac kilka propozycji pubow, wybrac jeden, okreslic godzine. Tylko musi byc w miare duzy, zebysmy mogli siedziec razem. Np Zanzibar w Chorzowie, tam jest czesto muzyka rockowa, wstep 5zl, ale z tego co widzialam, to 12 grudnia ma tam byc jakies B-day Johny b, cokolwiek sie za ta nazwa kryje ;> Sa jeszcze dwie platformy w Bytomiu. I puby w piekarach, ale o nich akurat nic nie wiem ;P Co do TG i Katowic, to nie za bardzo wiem, w Katowicach zaszczycam swoja obecnoscia jedynioe Spiż ;D Ale czego bysmy nie wybrali, to i tak trzeba sie wczesniej popytac, bo potem sie moze okazac, ze tam jest jakies kinderparty tego dnia albo i jeszcze inne gorsze rzeczy

Krzysiek, ja mysle, ze Ty mi nie mozesz powiedziec juz o Was niczego nowego Niczym bys mnie nie zdziwil nawet tym mnie nie zdziwiles, ze nazwales mnie slodka, a przeciez nawet nie wiesz, ktora to ja Ja rozumiem, ze to moglo byc anpisane tak po prostu, ale gdybym byla zdecydowanie nieslodka, to chyba bysmy sie nie polubili sasa ;D
Aldonka

Offline

 

#8 2009-11-30 13:53:44

toriii89

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Impreza

No fakt mało osób się tu wypowiada... Wiec ja proponuje nie wiem zrobić coś jak Liste osob które są na 100% chetne na impreze. Liste można taką zrobic i wrzucić na FTP. Robert osoby które chca iśc beda sie po przez zalogowanie dopisywać do niej. A jeśli chodzi o knajpe to zawsze można zrobić rezerwacje np 4 lub 5 stolików i je potem połączyć. Wszytsko da sie załatwić kwestia organizacji O klubie o którym wsopmniałąś w Chorzowie nie słyszałem ale może być. Podawajcie tez inne propozycje

Aha, Aldona mógłbym ci powiedzieć i pokazać rzeczy o których ci sie nawet nie sniło... Jeśli mówimy o facetach... A dlaczego napsiałem słodka. Bo każda dziewczyna jest słodka, ja tego nie grupuje która jest brzydka lub mniej ładna...  Wszytskie jesteście piękne, śliczne, słodkie i kochane... Nie jestem taki... Ale jeżeli bardzo Cie to uraziło, że tak napisałem, a chciałem być po prostu  miły to wielkie sory już nie bedę... Widocznie prawienie komplementów kobietą  jest złe... I mylisz sie wiem jak wyglądasz heeh chyba ...

Jeśli chcesz o Tym pogadać to się odezwij Ale nie tu To forum o imprezie

GG: 298 95 80

Offline

 

#9 2009-11-30 15:56:17

RobertO

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Impreza

Zamiast zakładać listę na FTP'ie proponuję w nowym wątku (poście) zrobić listę osób.
W tym wątku ustalmy miejsce i inne szczegóły a w tym nowym będziemy mieli osoby które na 100% przyjdą (później go usunę i nie będzie tu widniał)

Myśle, że będzie szybciej i każdy będzie widział online jakie jest zainteresowanie - w przypadku FTP'a pojawia się problem który nazywa się czas (tzn. mogę ją aktualizować tylko wieczorem)


Krzysiek, w Twoich rękach ustalenie lokalu i wstępna rezerwacja )
Rozumiem, że umawiamy się na sobotę 12.12 ?

Ostatnio edytowany przez RobertO (2009-11-30 16:00:16)

Offline

 

#10 2009-11-30 22:55:51

alu.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Impreza

Paczajcie, tyle sie dowiedzialam dzis o klubach w Piekarach ;p
Metro- na ul karola miarki jest otwarte w sobote do 3
Schron- na bytomskiej tez w soboty do 3, bylam tam i pamietam, ze maja tani alkohol
Piekarnik- nie wiem gdzie, nie wiem do ktorej, ale slyszlaam, ze fajnie

No i Zanzibar w Chorzowie, gdzie bylam i dostalam taka elopieczatke na reke Zanzi jest akurat otwarte od 17 do 6. I mam nr tel w sprawie rezerwacji jakby co- 603 241 461

Puscmy moze tez na wykladach liste, gdzie sie wpisze ten, kto bedzie tego 12, dlatego ze malo osob sie zarejestrowalo na forum, tym samym sie tu nie zadeklaruja

I gites (ej, ej, ja wcale sie nie poczulam urazona! )

Offline

 

#11 2009-12-02 15:35:05

ewelina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Impreza

Jeżeli o mnie chodzi to jest to obojętne czy spotkamy się w knajpie czy na sali, ale jeżeli chodzi o sale to jest to bardziej skomplikowana sprawa niż wypad do knajmy chociaż i z tym też będzie problem typu: ten nie może, temu się nie chce, ten to, ten tamto. Jeżeli chodzi o fajne knajpy w Piekarach to widzę, że coś wspominaliście o Infiniti. W sumie nie jest tam aż tak źle, ale jak dla mnie żadna rewelacja i grają beznadziejnie:/ a tak poza tym to nie kojarze żadnej innej "fajnej".  W Tarnowskich Górach znam Onyx ale to bardziej dyskoteka z tym żę u góry jest też coś na styl restauracji. Plus jest taki, że są duże boksy do wynajęcia i myśle, że wszyscy się zmieścimy:) Ponoć w Chorzowie jest fajna knajpka Czekolada dużo ludzi ją poleca ale osobiście nie byłam.

Za wiele czasu nam nie zostało wiec kombinujcie bo coś powoli wątpie, że coś z tego wyjdzie

Offline

 

#12 2009-12-03 07:57:17

toriii89

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Impreza

Hm.... troche daremnie. Wogole to dowiedziałem się ze figaro odpada bo mają zamówione wesele i coś tam jeszcze. Wtedy gadałem z kolesiem takim co tam pracuje a wczoraj z szefem i dyrektorem Figaro... Kur... szkoda. Ewelina do onyxu możemy iśc tylko to jest typowa dyskoteka, chcesz gadać czy tanczyć ( Ja z Tobą chetnie zatańcze )   Ale wracając do tematu.... Hm... Nie wiem można jeszcze zrobić rezerwacje w ArtClubie na Radzionkowie lub w Bastionie. Tam też są w miare duże loże.... A w Infiniti też nie bylem ale slyszalem ze ejst niezle... a tu przeciez nie chodzi o muzyke... Tylko o to zeby sie poznac. Tak jak Robert tez wspomnail mozmey zmienic lokal najwyzej. Może być też Fanaberia w Bytomiu - zapalimy fajke pokoju a potem pojdzimey na piwo do Warki lub gdzies Nie wiem no... Możemy tez tak zrobic  ze spotkamy sie wszyscy na ryknu w Bytomiu lub w Katowicach i pojdziemy tam gdzie bedzie wolne ( o ile bedzie wolne ) Też nie wiadomo ile bedzie osob...

Krzysiek

Offline

 

#13 2009-12-04 09:56:08

ewelina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Impreza

Halo halo! Onyx był tylko i wyłącznie propozycją i mówiłam że jest to dyskoteka. Ja tylko podzieliłam się klubami które znam. Jeżeli o mnie chodzi to to jest dosłownie obojętne gdzie pójdziemy więc zgadzam się z wypowiedzią kolegi powyżej

Kolego powyżej a tańczyć możemy chociażby na tym rynku o którym wspominasz

Offline

 

#14 2009-12-04 16:05:26

gosiekk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Impreza

alo alo

Mi to w sumie też obojętne gdzie to będzie byle nie było za głośno bo wtedy za dużo sobie nie porozmawiamy ... ale jeśli chodzi o liste osób obecnych na imprezie to szczerze powiem że 12 u mnie będzi ecięzko , nie wiem czy się pojawię choć naprawdę bardzo bym chciała ...zobaczymy pozdrowionka

Offline

 

#15 2009-12-04 19:49:26

adeline

Nowy użytkownik

3366366
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Impreza

hejka. ja też jestem jak najbardziej za imprezką integracyjną, w końcu tyle czasu w weekendy spędzamy na takich bardzo "ciekawych" i "interesujących" wykładach i ćwiczeniach, więc pora się poznać problem w tym, że mnie w ustalonym terminie prawdopodobnie (z naciskiem na to słowo) nie będzie ;/ od rana w sobotę będę załatwiała z rodzicami sprawy związane z moim ślubem, a wieczorem jedziemy do DJ'a ustalić przebieg wesela... hmm ale być może uda mi się wszystko w tempie ekspresowym załatwić wtedy na pewno się wstawię pozdrowionka i dozobaczyska na jutrzejszych ciekawych zajęciach

Ps. w sumie jutro mamy dwie godziny "okienka", więc można zrobić wstępną "imprezke" przynajmniej wiadomo, że każdy jutro będzie (chyba )


"Jak na wojnie. Zawsze musisz wiedzieć, po czyjej jesteś stronie. Inaczej oba wojska mogą cię zasiepać. A takie życie, zwłaszcza w pracy, też jest jak wojna. Chodzi o to, że zawsze mamy dobrych i złych, pięknych. I trzeba koniecznie wiedzieć, za kim się jest. Zachować jakiś szkieletor moralny. Nawet jak się popełnia jakieś drobne błędy, to ostatecznie zawsze kibicujesz temu, komu kibicujesz" Viola

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.combinestheworld.pun.pl www.aghzodmielec.pun.pl www.ogamesas.pun.pl www.vas.pun.pl www.wrestingpbf.pun.pl